Ситуація людства (iozhikov) wrote in zabuzhkosecrets,
Ситуація людства
iozhikov
zabuzhkosecrets

Прочитав перший розділ і половину другого

У першому розділі героїня разом з коханим перебирає старі речі і фотографії. Накочуються відповідні спогади. Серед речей виділяються такі:

-- фотографія шкільного кохання її коханого. Вона ревнує до тої дівчинки, але він порівнює героїню з нею, їй це приємно. Згадує, як з ним познайомилась. Думає, як сильно його кохає.
-- Книжка з помітками її батька. Згадує біографію батька. Він архітектор в команді, яка проектувала Палац Україна. Після відкриття виявилось, що палац занадто гарний для провінції, можуть бути репресії, тому палац швидко спробували погіршити. Її батько, на відміну від інших, протестував проти цього, писав купу скарг, за це його закрили в психушку, а там закололи ліками і відмовила печінка. Вона думає про смисл протесту і конформізму, зв'язок поколінь.
-- Фотографія, де дівчина і троє вояків УПА в лісі. Ця фотографія чимось важлива для неї. Згадує, як вона її знайшла: побачила на столі, коли її трахав ззаду її колишній хлопець, якого вона вже кілька місяців не хотіла, працівник архіву чи бібліотеки. Після цього вони остаточно розійшлися, і вона попросила собі цю фотографію.
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 3 comments